امروزه استفاده از تابلوهای تبلیغاتی در کنار سایر تبلیغات اعم از سمعی و بصری میتواند نقش مهمی در کسب و کار و همچنین ایجاد شغل مستقیم و غیر مستقیم برای افراد باشد . به همین خاطر سعی کرده ایم تا حد ممکن در این  امر بکوشیم و برای بهتر شدن تلاش کنیم تا بتوانیم سهمی در امر تبلیغات داشته باشیم . برای بهتر دیده شدن ، تبلیغات امری  اجتناب ناپذیر است و برای متفاوت بودن باید بگونه ای دیگر بیاندیشیم . در کنار شما هستیم تا راه کارهای فضای تبلیغاتی را با شما به اشتراک بگذاریم .
برای این سوال باید بگوییم که بسته به نوع خواست شما از تبلیغ و همچنین برای چه منظوری شما تبلیغ میکنید. هدف شما برای فروش بیشتر و یا شناخته شدن در میان رقباست . البته با توجه به میزان بودجه میتوان تبلیغاتی قابل قبول و موثر برای هر کسب و کاری را ایجاد کرد.

در این مطلب به این می پردازیم که تابلوها از تفاوت زیادی برخوردار هستند و این امر سبب میشود تا ما حق انتخاب بیشتری برای تبلیغات داشته باشیم .
حروف برجسته امروز توانسته است که نقش پر رنگ و محوری را بازی کند و استفاده از متریال های مختلف مانند چوب و کامپوزیت و پلکسی و شیشه و استیل جذابیت خاصی به این نوع تابلوها می بخشند .

از تابلوهای برجسته به عنوان مثال میتوان به تابلوهای حروف برجسته ای مانند:
حروف چنلیوم ، حروف استیل ، حروف استیل رینگی و وکیوم ، حروف پلاستیک ، نئون پلاستیک ، تابلوهای راهنما ، لاسوگاسی و...نام برد.
گروه تبلیغات اسدی
​برای بدست آوردن بهترین نتیجه در ابتدا باید فضای کار را برای این امر محیا کرد و این امر سبب میشود که شما در ذهن مخاطب تاثیر خاصی داشته باشید . نقش استفاده از ​​​​​​​نوع تابلو میتواند در روند فعالیت شما تاثیر گذار بوده و طبق روانشناسی رنگ ها و هارمونی فضای کاری و محیط اطراف میتوانید به این امر دست پیدا کنید.
​استفاده از خلاقیت در خلق یک اثر ماندگار بسیار مهم است و میتواند تاسالها در ذهن مخاطب ماندگار شود ، این در حالیست که شما با یک سری از امکانات میتوانید به این امر دست بیابید . یکی از مشکلات تبلیغات محیطی این است که مخاطب درک درستی از خلق یک اثر نداشته و تا کار به اتمام نرسد نمیتواند حسی نسبت به یک اثر داشته باشد ، این بستگی به روحیات خالق اثر دارد که تا چه حد میتواند موفق شود .
در قسمت پایین صفحه چند نمونه از تبلیغات حروف برجسته بر روی سر درب فروشگاه را ملاحضه می کنید که با نور پردازی و دکوراسیون داخلی و خارجی حس خوبی را به مخاطب القاء میکند . داشتن یک هارمونی برای جذب مشتری و همچنین رساندن مفهوم به مخاطب و ایجاد روابط بین مشتری و فروشنده می باشد. 
شناخت اینکه چه نوع تابلویی برای فروشگاه من مفید است نیاز به یک مشاوره و کارشناسی محیطی است که شما در آن قرار گرفته اید . بنابراین برای داشتن یک تبلیغ خوب در سر درب فروشگاه خود بهترین را انتخاب نمایید. شک نکنید که در آینده ای نزدیک جواب خواهد داد و شما از این کار نتیجه لازم را خواهید گرفت .

​تبلیغ هر نوع محصول با محصول دیگر فرق میکند . برای محصولات لبنی از رنگ سفید و آبی . برای محصولات آرایشی و بهداشتی از صورتی و سرخابی و برای محصولات غذایی از تم قرمز و زرد میتوان بهره برد . شما در تبلیغ محصول خود اگر کمی ذوق و خلاقیت داشته باشید با کمترین هزینه بیشترین جذب مشتری را خواهید گرفت . استفاده از ساخت المان یکی دیگر ازاین راه کارهاست و به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید ذهن مشتری خود را بسمت محصول آشنا سازید . استفاده از رنگ های شاد و جذاب در تبلیغات محیطی بسیار بر روحیه افراد تاثیر گذار خواهد بود و مخاطب را به وجد آورده و هیجان لازم برای خرید را به آن میدهد .
استفاده از کلمات کوتاه و کلیدی برای تبلیغ یک محصول میتواند بر ذهن مشتری تاثیر بگذارد . 
در انتخاب متن خود . خود را جای مشتری قرار دهید و از نگاه او به تبلیغ یک محصول بنگرید . اگر شما از صمیم قلب به محصول خود اطمینان دارید آنرا در بروشور و یا تبلیغات محیطی خود  فریاد بزنید .

​تابلوی تبلیغاتی شما باید شما معرف شخصیت کالای شماست

 تابلوها براساس قیمت روز موارد مصرفی و متریال های استفاده شده در تابلوها و همچنین از لحاظ کیفیت متریال های مصرفی ، قیمت گذاری میشوند ، با توجه به نوسان بازار و بی ثبات بودن قیمت ها برآورد هزینه یک پروژه تبلیغاتی میتواند متغیر بوده و به قیمت روز محاسبه شود.
ما در اینجا سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربیات خود نحوه قیمت گذاری برخی از تابلو ها را مشخص نمائیم.

تابلو های حروف برجسته با توجه متراژ محیطی ( متراژ دور حروف ) و همچنین قطر قلم حروف محاسبه و قیمت گذاری میشود.
البته نوع متریال استفاده شده در حروف برجسته متفاوت است بنابراین نوع تابلو میتواند در قیمت بدست آمده موثر باشد.
چنلیوم ، لتر مکس ، لبه سوئدی ، لبه هندی ، لبه فلزی ، استیل ، استیل رینگی ، لبه پلاستیک و انواع دیگر آن از جمله تابلوهای برجسته بازار می باشند.

تابلوهای نئون بر اساس متراژ دور حروف محاسبه میشوند ، لازم به ذکر است که شیشه های ساده نسبت به شیشه های رنگی و حروف رنگی پودری قیمتی پایین تر را داراست . ترانس مصرفی و هزینه نصب و سیم کشی نیز بدان اضافه می شود. قیمت نئون های نوستالژی برای مشتری توافقی می باشد.

قیمت ال ای دی های ثابت بصورت عددی و یا متراژ دور حروف محاسبه می شود ، در هر متر بطول حروف تقریبا 900 عدد ال ای دی بکار می رود ، قیمت کیفیت ال ای دی و همچنین متریال های استفاده شده در تابلو بر قیمت تاثیر گذار خواهد بود . ترانس و فلاشر و نصب بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

تابلو های روان بر اساس رنگ بندی قیمت گذاری میشود ، قیمت هر متر مربع در تابلو روان بسته به نوع متریال استفاده شده متفاوت است ، تلویزیون شهری بسته به نوع ماژول های استفاده شده در تابلو متغیر بوده و قیمت آن بستگی به ابعاد تابلو و همچنین کارت گرافیکی دارد. در تابلوهای روان تکرنگ ماژول های قرمز قیمت کمتری نسبت به رنگی ها دارند . ضمانت تابلو نیز در قیمت آن موثر است.
تابلوهای فلکسی فیس یک دیگر از تابلوهای محیطی است که قیمت آن بر حسب متر مربع محاسبه شده و در این نوع تابلوها استفاده از نوع موارد مصرفی در قیمت آن تاثیر گذار بوده  و متفاوت است در نسل جدید تابلو فلکسی معمولا از نور رو کمک گرفته شده که میتواند قیمت کمتری نسبت به تابلو فلکسی های قدیم داشته باشد.

تابلوهای اعلانات نیز به متریال های استفاده از آن بستگی دارد ، قمیت گذاری خاصی نداشته بسته به قیمت موارد مصرفی در آن تعیین قیمت میشود . موادی چون کامپوزیت ، شیشه ، پلکسی ، چوب و ترمو وود ، استیل ، از جمله موارد تشکیل دهنده این نوع تابلوها بحساب می آیند.

قیمت ها بر اساس قیمت روز موارد مصرفی متغیر است

​برخی از مشتریان ما 

قم . خیابان شاهد . بلوارشهید علیدوست
بین کوچه 14 و16   گروه  تبلیغات اسدی

تلفن دفتر : 38871511-025

​​www.nikoonak.ir

nikoonak@yahoo.com

09355041658  -  09906171125

info@nikoonak.ir​​​​​​​

تمام حقوق این سایت متعلق به بهروز اسدی متین​​​​​​​ می باشد.