با سلام 

شما برای داشتن یک فضای تبلیغ اول ازآن باید بدانید که دنبال چه چیزی هستید . شناخته شدن و یا فروش بیشتر از طریق تبلیغ . شما میتوانید برای محل کسب خود و یاشرکت خود یک تابلوی مناسب و درخور آن اجرا کنید ، این در حالیست که شما موقعیت خود را ارزیابی کنید و با استفاده از مشاوره تبلیغاتی بدان دست یابید . مهم است بدانید که محل قرار گیری فضای شما در جای شلوغ ، پر رفت و آمد و یا داخل واحدهای تجاری و یا پاساژها می باشد . این بدین معنی است که شما برای هر نوع فضا یک نوع تابلو نیاز خواهید داشت که چشم هر بیننده ای را بسمت محل کار شما هدایت کند . 
با توجه به اینکه صنعت چاپ و تبلیغات بسیار شاخه های متعددی را داراست از این رو شما در ابتدای امر تمرکز خود را روی طراحی دکوراسیون داخلی خود گذاشته و برای نمای بیرونی فروشگاه و یا شرکت خود از تم داخل آن استفاده کنید . لازم به ذکر است که هر یک از تابلوهای مورد تبلیغ شما می بایست از کارایی صد درصدی بهرمند باشد . چرا که در یک بازده زمانی تعیین شده نتیجه کار را ملاحضه خواهید کرد ، براین اساس شما با توجه به موقعیت خود میتوانید در انتخاب یک تبلیغ خوب در فضای محیطی برای کسب وکار استفاده ببرید . و برای تبلیغ در فضای مجازی از یک روانشناسی عمومی بهره بجوید ، چرا که شما باید درک کنید که مردم دنبال چه چیزهایی هستند و از چه نوع تبلیغی خوشنود می شوند و چطورخود را ترغیب به خرید آن محصول می کنند. پس تبلیغات را جدی بگیرید . به عنوان مثال اگر قرار است شما به هدفتان در کسب وکار یکساله دست پیدا کنید با تبلیغات سرعت آن را سه برابر کنید. 
در دنیایی که با پیشرفت تکنولوژی همراه است نمیتوان دیگر به کسب و کارهای سنتی اتکا کرد ، برای پیدا کردن جایگاه خود از همین امروز باید شروع کرد ، برای هر شروعی ابتدا باید هدفگذاری کرد ، در کسب و کار امروزی بخاطر وسعت شهر ها و ازدیاد جمعیت میتوان از طریق تبلیغات بیلبوردی و همچنین تبلیغات مجازی به این هدف دست یافت ، در برخی موارد میتوان تبلیغ را بعنوان یک ابزار قوی و کاربردی برای ارائه محصول و یا خدمات خود استفاده کرد ، بنابراین تبلیغات یک امر حیاتی برای هر کسب و کاری است .

با استفاده از ابزارهای موجود در بازار و تلفیق آن میتوان به ایده های متفاوتی دست پیدا کرد ، بنابراین با یک ایده خاص میتوان به این هدف دست یافت .خلاقیت چاشنی و محرکه یک تبلیغات موثر است ، برای داشتن یک ایده خوب شما نیاز به الگو دارید که به ذهن شما ایده های جدید را تزریق کند .
در دنیای امروزی متفاوت بودن یک خدمات و یا محصول میتواند بر عملکرد اقتصادی شما تاثیر گذار باشد .متفاوت بیاندیشید. 

نیاز به مشاوره در تبلیغات دارید ؟
دیوید آگلیوی ***   
حقیقت این است که تنها چیزی که باعث می شود نام برند شما همواره در ذهن مشتری باقی بماند ، محتوای تبلیغ شماست . بنابراین محتوای تبلیغات را به شکل خلاقانه و تاثیر گذاری انتخاب کنید .
هنری فورد ***
شرکتی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها تبلیغات خود را متوقف میکند ، مانند کسی است که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف میکند 
ایزاک آسیموف ***
در حقیقت سه عامل پویایی ، خلاقیت و تبلیغات هستند که چرخ های یک تجارت را می گردانند.