تابلو ال ای دی ثابت

 با توجه به مصرف برق و همچنین داشتن رنگ و جلوه خاص ،  ال ای دی  ، امروزه مشتریان زیادی را به سمت وسوی خود می کشد ، دراین حال از اصالت و هنر شیشه گری و یا اصطلاحا نئون نباید غافل بود . این درحالیست که با توجه به نیاز این محصول در همه عرصه ها جای خود را به نئون داده است ، ال ای دی ها امروزه اشکال مختلفی بخود گرفته و برای استفاده در دکوراسیون داخلی و تزئینا ت ماشین و چراغ قوه ها و ... کاربرد موثری را دارد .

لامپهای فلامینی نیز برای استفاده در رستوران ها ، کافی شاپ ها و ...  استفاده می شود و جای لامپهای رشته ای و پر مصرف را گرفته است و از لحاظ ظاهری جلوه خاصی را به فضای تبلیغاتی شما می دهد .

مزیت ال ای دی های ثابت و یا نقطه ای در تبلیغات بشمار است از جلمه آن میتوان به مصرف فوق العاده کم آن اشاره داشت ، جلوه روز دید و همچنین شب دید آن بسیار چشم نواز است ، اگر بتوانید از فلاشرهای برنامه ریزی شده بهره ببرید میتوانید کارایی آن را دو چندان نمایید . مزیت دیگر تابلویی که با ال ی دی ثابت ساخته شده باشد این است که شما برای حمل و جابجایی آن ترس از شکستن و خرابی از بابت باز کرد آن نخواهید داشت .

در گذشته مشکلات نئون بیشماربوده و اکنون جای خود را به ال ای دی داده است ، شکستن در حین باز کردن ، سوختن الکترود ، خالی کردن گاز نئون از جمله مشکلاتی بود که با بوجود آمدن تابلوهای ال ای دی هموار شد و مشتریان بیشتر سفارشات خود را در این زمینه اعلام میدارند .

موارد استفاده نئون امروزه بیشتر بخاطر حس خوب گذشته و حالت نوستالژی که برای ما یادآوری میکند و برای طراحی داخلی کافی شاپ ها ، رستوران ها و مکانهای سنتی و همچنین تیزرهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد.

 شما میتوانید با استفاده از خلاقیت خود از چیزهایی که به فراموشی سپرده میشوند یک محصول جدید و شکل جدیدی به آن اضافه کنید .و با توجه به نیاز بازار از آن بهره مند شوید .

نویسنده بهروز اسدی متین