شبرنگ و انواع روز رنگ و استیکر

امروز شبرنگ ها نقش مهمی در ایجاد فضای بصری برای ما ایفا میکند ،  بعنوان مثال یکی از پر کاربردترین آن میتوان به تابلوهای جاده ای اشاره داشت که با استفاده از شبر نگ ها میتوان انواع علائم هشداری و مسیر یابی را به رانندگان نشان داد ، شبرنگ ها بخاطر داشتن حالت شب نما برای شب کنار جاده ها بسیار موثر است و در اثر برخورد کوچکترین نور میتواند خوانایی خاصی به تابلو دهد ، شبرنگها دارای تنوع رنگ بسیار بالا و عرض آنها استاندارد خاصی دارد ، که از 45 سانتی متر تا عرض 120سانتی متر در بازار یافت میشود . 

شبرنگ ها عمر بسیاربالایی نسبت به روز رنگ ها و روزنگهای فسفری داراست ، شبرنگ ها بسته به نوع استفاده از 5 سال تا 15 سال عمر مفید را دارند . از نکات مثبت شبرنگ ها میتوان به چسبندگی قوی آنها کیفیت رنگ بالا و همچنین عملکرد خوب آن در شب اشاره داشت . 

روز رنگها نیز در این میان گزینه خوبی برای دکوراسیون داخلی و خارجی و همچنین استفاده ازآن برای انواع تبلیغات نمایشگاهی و همچنین ادارات هستند که میتوان از انواع طرح و رنگ آنان استفاده نمود ، روز رنگها از عرض استانداردبسته به نوع کاربرد استفاده میکند که پر مصرف ترین آن را میتوان عرض 60 و 120 سانت نام برد.

در این میان شما میتوانید از انواع روز رنگها برای اسپرت کردن اتومبیل خود و همچنین تبلیغات محیطی بهر ببرید ، روز رنگ ها به نسبت شبرنگها از انعطاف خوبی برخوردار می باشند و قیمت آن نیز بسیار پایین تر از شبرنگهاست .