​طراح و گرافیست ، طراحی حرفه ای انواع تابلوهای تبلیغاتی
با بیش از 15 سال ســابقه در صنعت چاپ و تبلیغات . شناخت محیط تبلیغــات و فضاهای تبلیغاتی اعم از درون شهری و برون شهـــری . مشـــاور در امور تبلیغـــات با بهره گیـــری از دانــش روز

مـدیـرگـروه 

بهروز اسدی متین

طراحی و اجرای تابلـــــوهای حروف چنلیـــــوم و باکس صحن حرم حضرت معصومه (س) در ســــالهای 92 و 93 
اجرای تابلوهای فلکسی فیس برای شرکت های معتبر از جمله ایساتیس ، تاچی ، باطری صبا ، صنایع غذایی مجید ، اجـــــــرای تابلوی اعلانـــــات شهـــــــرداری قـــــم ، سازمــــــان کنترل ترافـــــیک استــــــان و...

جهت مشاوره و یا ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی تماس بگیرید 

www.nikoonak.ir

09355041658 - 09906171125​​​​​​​

با توجه به نیاز امروز بازار که در آن صنف ها و شرکت های مختلف فعالیت دارند ، صنعت تبلیغات میتواند در رونق کسب و کار و همچنین کارآفرینی نقش پر رنگی را ایفا کند ، بنابراین با پیشرفت تکنولوژی و وجود دستگاههای بروز در این صنعت توانسته است نیاز بسیاری از افراد را در این زمینه فراهم سازد ، استفاده از متریال های مختلف در بکار گیری ساخت انواع حروف برجسته ، انواع تابلو ها و بیلبوردها و همچنین اجرای انواع تبلیغات نمایشگاهی از قبیل : استندها ، دکوراسیون داخلی ، لایت باکس ها و استفاده از استیکرها .
در این حیطه سعی ما براینست که با توجه به نیاز بازار و تبلیغات محیطی ، در راستای اهداف مشتری قدم برداشته تا بتوانیم سهم کوچکی در تبلیغات و همچنین رضایت مشتری برداریم . طراحی پیش نمایش تابلو میتواند در نوع تبلیغات مشتری تاثیر بسزایی داشته باشد ، حال اینکه با وجود آگاهی مردم از انواع تبلیغات کار ما را در جلب رضایت مشتری آسان کرده است . 
پیشنهاد ما این است که قبل از هر نوع تبلیغ محیطی و یا مجازی با افراد متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید و همچنین قبل از انجام به ساخت هر نوع تابلویی نمونه کارهایی را در سطح شهر رصد کرده و سپس اقدام به سفارش تابلوی خود داشته باشید.

در تصویر بالا شما یکی از شهر ها را می بینید که از انواع تابلوهای تبلیغاتی استفاده شده است ، استیکر ، تابلوهای بنری ، تلویزیون شهری ، حروف برجسته ، لایت باکس و باکس چنلیوم و پلاستیک ، و این نشان دهنده آنست که تبلیغات محیطی درست علاوه بر زیبا سازی شهر کمک کرده بلکه میتواند در روحیه افراد نیز بسیار موثر باشد و همچنین یک تابلو و تبلیغ خوب میتواند در معرفی نوع محصول شما نقش خوبی را ایفا کند .